جعبه کیبوردی کرافت یکی از پرطرفدارترین محصولات ریزدونه. اگر محصولتون شکستنیه و یا دوست دارید یک بسته‌بندی رسمی‌تر و خاص‌تر داشته باشید، جعبه آماده کیبوردی کرافت ریزدونه رو فراموش نکنید. خرید جعبه کیبوردی کرافت عصای دست خیلی از فروشگاه‌های اینترنتیه و خیلی از دغدغه‌هاشون رو برطرف کردن. در ادامه بیشتر با کارتن مقوایی کیبوردی کرافت در پیواژ آشنا می‌شویم.

فضای انبارش کارتن کیبوردی کرافت

فضای ناکافی برای انبار و نگهداری جعبه‌ها یکی از دغدغه‌های کسب‌وکارهاست. جعبه کیبوردی ریزدونه به فضای انبارش بسیار کمی لازمی داره. ازاین‌گذشته، منتاژ و مونتاژ کردن این مدل جعبه نیاز به هیچ چسبی نداره. فقط با تا کردن و به‌سرعت می‌تونید هر کارتن مقوایی کیبوردی کرافت پیواژ رو مونتاژ کنید.

هزینه‌های پستی

یکی دیگه از مشکلات کسب‌وکارهای اینترنتی که با این محصول حل شد، مجموع هزینه بسته‌بندی بود که به خاطر استفاده ثانویه از جعبه پستی بر کسب‌وکارها تحمیل می‌شد. شما با استفاده از این محصول فروشگاه ریزدونه هزینه اضافی بابت چسب و هزینه کارتن پستی پرداخت نمی‌کنید. اکثر ادارت پستی جعبه کیبوردی رو از لحاظ استحکام قبول می‌کنند.

ابعاد متنوع جعبه‌های ریزدونه

جعبه آماده کیبوردی کرافت در ابعاد متنوع و در 10 سایز مختلف در پیواژ موجودند تا پاسخگوی نیاز هر کسب‌وکار اینترنتی باشند. جعبه کیبوردی از ابعاد ۸ در ۸ در ارتفاع ۶ سانتیمتر  تا  ابعاد ۳۶ در ۳۶ در ارتفاع ۸سانتیمتر در فروشگاه لوازم بسته‌بندی ریزدونه قابل سفارشه.

کارتن کیبوردی کرافت برای فروشگاه‌های آنلاین آرایشی و بهداشتی، دکوری، ظروف، شمع، وسایل الکترونیک، پوشاک، زیورآلات و … مناسبه. خرید جعبه کیبوردی کرافت آچار فرانسه بسته‌بندی و ارسال حساب می‌شه! برای هر کسب‌وکار اینترنتی مناسبه و خیالتون رو از سلامت و زیبایی محصول وقتی به دست مشتری می‌رسه، راحت می‌کنه.

راستی برای محصولاتی که شکستنی نیستند، مواد غذایی و همچنین برای بسته بندی سبک‌تر، پاکت‌های کرافت و ساک دستی‌های کرافت رو امتحان کنید

 

 

 

 برای سفارش به واتساپ یا تلگرام به شماره 09912210804 مراجعه کنید.